grupowe-praktyki

Zajęcia w grupie

Takie praktyki prowadzone są cyklicznie na terenie Olsztyna i może wziąć w nich udział  każdy, kto chce spróbować prowadzonych technik medytacyjnych (napisz lub zadzwoń do mnie, żeby dowiedzieć się, czy i gdzie prowadzę obecnie otwarte zajęcia Mindfulness). Można przyjść jednorazowo lub chodzić regularnie. To doskonały sposób, by zacząć stawiać swoje  pierwsze kroki w medytacji – znacznie łatwiej jest to robić na zorganizowanych zajęciach i z prowadzeniem niż samemu w domu. Jest to też dobrą okazją do zdecydowania o przyszłym udziale w kursie MBSR.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do medytacji, wystarczy trochę ciekawości i wytrwałości. Medytacja Mindfulness jest bardzo prosta, ale nie jest łatwa. Na początku może pojawiać się zniecierpliwienie, znudzenie, irytacja, dyskomfort – to zupełnie normalne. Warto jednak otworzyć się na to, co przyniesie dalsza praktyka i stopniowo zacząć czerpać z niej coraz więcej korzyści. 

Kiedy jest najlepszy moment, by zacząć medytować? Teraz. 
 
W czasie wakacji 2019 odbywają się zajęcia Mindfulness dla początkujących w Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1. Poniedziałki godz. 17:30 – 18:30.
 

 

Zapytaj o możliwość zapisania się na zajęcia

Informacje o aktualnie prowadzonych zajęciach znajdziesz też na Facebooku, na stronie @waszauwaznosc