Skip to content
IMG 1797 O mnie

O mnie

Nazywam się Marta Markocka-Pepol, jestem olsztynianką, a poza tym żoną, mamą, przyjaciółką, kurą domową a zarazem aktywną zawodowo kobietą. Na liście moich życiowych ról znalazłoby się pewnie jeszcze dużo więcej, na szczęście praktyka medytacyjna pozwala mi te role zostawiać i choć przez jakiś czas się na nie nie oglądać.

Medytacja jest mi w życiu szczególnie bliska. Towarzyszy mi od dawna, wiele dzięki niej zrozumiałam i z wieloma rzeczami sobie poradziłam. Ale nie praktykuję jej po to, by cokolwiek osiągać. Chcę w niej po prostu codziennie pobyć, bo ostrość widzenia, którą mi daje, pozwala mi poczuć moją prawdziwą naturę.

Jestem certyfikowaną nauczycielką programów medytacji: MBSR i MBCL (dla dorosłych) oraz “Uwaga! To działa” (dla dzieci). To oznacza, że jestem zobowiązana przestrzegać zasad prowadzenia tych programów, jestem pod stałą superwizją, regularnie uczestniczę w odosobnieniach medytacyjnych. Mój sposób prowadzenia zajęć płynie jednak w największym stopniu z mojej własnej praktyki medytacyjnej i to ona jest dla mnie najważniejszym drogowskazem. 

Ale czegokolwiek bym w tej zakładce nie napisała o sobie, podczas prowadzonych przeze mnie kursów i warsztatów chodzi głównie o Waszą Uważność.