Skip to content

Bieżące wydarzenia

warsztat z edyta 2b 1024x536 Warsztaty/spotkania
Kobiecy weekend z medytacją mindfulness i compassion oraz tańcem
 
Być może, paradoksalnie, potrzebujesz na koniec lata odpoczynku i weekendu tylko dla siebie? Może chciałabyś porzucić codzienne obowiązki i pobyć w cichym miejscu, pełnym odgłosów przyrody i zapachów pysznych potraw?
Może z nieciepliwością czekasz na rozpoczęcie roku szkolnego i odzyskanie choć chwili dla siebie?
A może lato jest dla Ciebie intensywnym czasem pracy zawodowej i czekasz z utęsknieniem na początek jesieni?
Początek września jest z pewnością dobrym momentem, by naładować wewnętrzny akumlator przed nadchodzącym chłodem i szarością, rokiem szkolnym, intensywną pracą…
.
Ten weekend skierowany jest do kobiet, które pragną zatrzymać się w medytacji i zatracić w tańcu, pobyć dzięki temu w bieżącej chwili, w błogości, lekkości i beztrosce, w bezruchu, ale i w ruchu, czyli… w równowadze!
.
Wraz z nami będziesz miała okazję poczuć swój wewnętrzny spokój i w kobiecym, przyjaznym gronie zaznać prawdziwego odpoczynku.
 
Termin: 2-4 września
Miejsce: Leśniczówka Gaja, Kaborno 36, gmina Purda woj. warmińsko-mazurskie
Cena:
840 zł – przy wpłacie zaliczki do 12.08.2022
950 zł – przy wpłacie zaliczki po 13.08.2022
cena obejmuje noclegi w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami (decyduje kolejność zgłoszeń), pełne wyżywienie, wszystkie warsztaty medytacji i tańca.
Cena nie obejmuje dojazdu. 
 
Harmonogram wydarzenia:
Piątek
17:00 – 18:00 Przyjazd i zakwaterowanie
18:00 – 19:30 Krąg otwarcia; medytacja mindfulness i compassion
20:00 Kolacja
Sobota
8:00 – 8:30 Medytacja w ciszy (dla chętnych)
9:00 Śniadanie
10:00 – 12:30 Medytacja mindfulness i compassion
13:30 Obiad
14:00 – 17:30 Czas wolny
17:00 Podwieczorek
17:30 – 19:30 Warsztaty terapeutyczno-taneczne z Edytą
20:00 Kolacja
Integracja (ognisko)
Niedziela 
8:00 – 8:30 Medytacja w ciszy (dla chętnych)
9:00 Śniadanie
10:00 – 12:30 Medytacja mindfulness i compassion.
13:00 Obiad
Wykwaterowanie
 
Dla kogo jest ten weekend:
Zapraszamy na ten weekend matki, babcie, studentki, pracownice, żony, konkubiny, biznesmenki, singielki, ciotki, macochy i wszystkie Panie i Dziewczyny, które cenią sobie odpoczywanie, niedziałanie, zanurzanie się w swoim wnętrzu zamiast odwracania własnej uwagi za pomocą zewnętrznych “świecidełek”.
Zapraszamy osoby, które miały już do czynienia z medytacją w nurcie mindfulness i/lub compassion albo w innych nurtach i wiedzą, że taka forma im służy i je wspiera. Doświadczenie w tańcu ma każda z nas – ten rodzaj tańca to aktywność, z którą się rodzimy i którą pielęgnujemy od dziecka, czasem gdy nikt nie widzi, a czasem zatracając się w nim z potrzeby serca i bez względu na okoliczności.
 
Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zaliczki 100 zł. Zaliczka jest bezzwrotna, ale może zostać przeniesiona na poczet ceny innego warsztatu lub na inną znalezioną na swoje miejsce osobę). Pozostała opłata TYLKO w gotówce na miejscu.
Zaliczka płatna na konto Pepolis sp. z o.o. 52 1140 2004 0000 3102 7722 4505, w tytule wpłaty wpisz: “Warsztat 2-4 września i swój adres mailowy”.

Zanim wpłacisz zaliczkę, upewnij się, czy są wolne miejsca: lub 603208030.

O prowadzących:
Marta Markocka-Pepol, nauczycielka programów medytacji: mindfulness (MBSR) i compassion (MBCL), certyfikowana w Institute for Mindfulness-Based Approaches, w ramch prowadzenia kursów podlega stałej superwizji, regularnie uczestniczy w odosobnieniach, jest na liście rekomendowanych nauczycieli Polskiego Instytutu Mindfulness. Absolwentka programu “Uważność w relacjach”. Jako wykształcona tłumaczka z języka angielskigo uczestniczy w szkoleniach nauczycielkich i odosobnieniach medytacyjnych, asystując nauczycielom medytacji z innych krajów, tłumaczy też materiały szkoleniowe, artykuły, książki i inne treści związane z uważnością i współczuciem.
Edyta Borys, psychoterapeutka w nurcie psychoterapii tańcem i ruchem (Dance Movement Therapy), ukończyła 4-letnie szkolenie w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Absolwentka studiów podyplomowych Trener warsztatu umiejętności psychospołecznych. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń dotyczących pracy z ciałem, m.in. Taniec i terapia Gestalt w oparciu o metodę Anny Halprin Life/Art Process, Kurs Podstawowy i Zaawansowany „Terapii Tańcem i Ruchem”, Trening świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji w oparciu o Laban/Bartenieff Movement oraz Dance Movement Therapy, Kurs dla Instruktorów Tańca w kręgu, Kurs szkoleniowy „Teatr Forum”, Szkolenie Reinbow of desire: wprowadzenie do Teatru i Terapii Augusto Boala wprowadzający pracę z ciałem poprze jej deautomatyzację. 
Zapraszamy serdecznie! 
 
 
 
 
 

Zapytaj o możliwość zapisania się na wydarzenie

Informacje o aktualnie prowadzonych warsztatach i kursach znajdziesz też na Facebooku, na stronie @waszauwaznosc