o-mnie

O mnie

Nazywam się Marta Markocka-Pepol, jestem olsztynianką, z wykształcenia filolożką języka angielskiego, a poza tym żoną, mamą, przyjaciółką, kurą domową a zarazem aktywną zawodowo kobietą. Kilka lat temu uciekłam z korporacji, by założyć własną działalność, cieszyć się życiem i rozwijać pasje, łącząc je z pracą. Od kilku też lat coraz głębiej rozkochuję się w spokoju i bezruchu, który jest wewnątrz mnie, jak i każdego z nas. Dobrze mi z tym.

Uważność to umiejętność, która przewróciła moje życie do góry nogami i nadała mu prawdziwie głęboki sens. Jestem absolutnie przekonana o ogromnej mocy, jaką ma w sobie praktyka Mindfulness. Wiem też, że ta moc drzemie w każdym i ogromną radość sprawia mi towarzyszenie ludziom w jej odkrywaniu.

Jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), czyli kursu redukcji stresu w oparciu o uważność. Certyfikat zdobyłam w niemieckim Institute for Mindfulness Based Approaches przy współpracy z Polskim Instytutem Mindfulness (POLIM), na którego stronie widnieję wśród rekomendowanych nauczycieli: https://www.polski-instytut-mindfulness.pl/rekomendowani-nauczyciele-mbsr/

Ale czegokolwiek bym nie pisała o sobie, to Wasza Uważność jest istotą zajęć, które prowadzę.

 

certyfikat MBSR - skan